Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.Zamknij

home  |   |  Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Historia Działalność Cennik Punkty sprzedaży biletów Kary Tabor Wykaz linii autobusowych Wykaz automatów Regulamin przewozów
Auto-Serwis Reklama
Pliki do ściągnięcia Polecamy Wyróżnienia i nagrody Galeria
Nowy rozkład jazdy 2009
Osoby niepełnosprawne Dziecko w wózku Pamiętaj, że...
Niedziela, 29 marca 2020 r.
Rozmiar czcionki: A A A

Jesteś w: strona główna / gadżety / galeria

Rozkład jazdy MZK
Aplikacje mobilne
Interaktywna mapa
Plan Komunikacji Miejskiej


Nawigacja w komunikacji miejskiej
Bilety miejskie w aplikacji
zbiletem.pl - Bilety okresowe wygodniej
E-bilet
Projekty
Zgłoszenie
#mobilityweek
POLICJA INFORMUJE! OSTRZEGA! RADZI!
Bezpieczny przystanek

Newsletter

aktualności   przetargi

Galeria

Mobilne rozkłady jazdy

 

Aby podróżowanie po Zielonej Górze było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze warto skorzystać z aplikacji mobilnych, które ułatwiają planowanie podróży. Dzięki nim możliwy jest dostęp do rozkładów jazdy z każdego urządzenia mobilnego. Poniżej przedstawiamy wszystkie aplikacje publikujące aktualne rozkłady jazdy:
Wyszukiwarka połączeń jakdojade.pl - nawigacja w komunikacji miejskiej to narzędzie oferujące opcję wyszukiwania połączeń "od drzwi do drzwi". Jest jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek połączeń w Polsce. Cechuje ją nowoczesny intuicyjny interfejs, posiada dokładne schematy linii i zaawansowane algorytmy wyszukiwania gwarantujące najszybszą podróż.


 Szczegóły: jakdojade.pl


Wyszukiwarka połączeń online 

 

Wyszukiwarka połączeń rozkladzik.pl umożliwia zaplanowanie podróży pomiędzy dowolnymi dwoma punktami wybranymi z listy lub wskazanymi na mapie z uwzględnieniem ustawionych przez Pasażera parametrów – takich jak na przykład czas na przesiadkę. Rozkład jazdy dostępny jest również w formie aplikacji mobilnej mobileMPK na telefony z systemem Android oraz Java.

 

Szczegóły: rozkladzik.pl oraz mmpk.info

 

Dostępna na platformach: Android, Java.

 


 

Przystanki, linie autobusowe oraz wyznaczanie tras. To wszystko dostępne jest w aplikacji Transportoid. Interaktywna lista z przystankami położonymi wokół aktualnej pozycji. Posortowana lista przystanków według odległości. Jednym kliknięciem można przenieść się na mapę z zaznaczonymi przystankami wokół aktualnej pozycji.

 

Szczegóły: transportoid.com

 

  • powiększ

powrót»

© 2020. All rights reserved.   |   Mapa serwisu  |  Stronę odwiedzono 35667 razy