Wyróżnienia i nagrody - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

EKOJANOSIK

W dniu 5 czerwca 2018 r. Narodowa Rada Ekologiczna przyznała Miastu Zielona Góra oraz MZK Zielona Góra tytuł EKOJANOSIK w kategorii Przedsiębiorstwo Edycji 2018.

Najwyższa Jakość Quality International 2014

W miesiącu sierpniu 2014 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał Certyfikat przyznania Godła Najwyższej Jakości Quality International 2014 w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości.

ZGRANA RODZINA

 

W dniu 23 czerwca br. otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Zielonej Góra Pana Janusza Kubickiego Certyfikat Partnera Zgranej Rodziny.

Najwyższa Jakość Quality International 2013

W miesiącu październiku 2013 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości:

  • usługi transportu osób,
  • wynajem środków transportu,
  • badania techniczne pojazdów,
  • autoserwis.

Zielona Góra bez barier 2012

2 grudnia 2012 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał wyróżnienie w konkursie urbanistycznym "Zielona Góra bez barier 2012" w kategorii "Przestrzeń Publiczna".

Przedsiębiorstwo Fair Play 2010

W 2010 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Przedsiębiorstwo Fair Play 2008

W 2008 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Przedsiębiorstwo Fair Play 2007

W 2007 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Przedsiębiorstwo Fair play 2006

W 2006 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Certyfikat WSBJ Najwyższa Jakość

22.06.2004r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze został wyróżniony "Certyfikatem Najwyższa Jakość" za europejski standard i najwyższą jakość usług transportu publicznego.

LIDER ITS 2010

W miesiącu maju 2010 roku Miasto ZIELONA GÓRA otrzymało nagrodę Lider ITS 2010 w Kategorii SAMORZĄDY za konsekwentne rozwijanie „Zintegrowanego systemu informacji pasażerskiej w czasie rzeczywistym" w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Zielonej Górze.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2009

W 2009 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Podziękowania Prezydenta Zielonej Góry

Dnia 26.01.2011 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał podziękowania od Prezydenta Zielonej Góry za pomoc podczas awarii instalacji gazowej na os. Śląskim, Pomorskim i w Raculce 30.11.2010 oraz w usuwaniu skutków tej awarii.

Firma przyjazna mieszkańcom 2010

W styczniu  2011 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał wyróżnienie Prezydenta Miasta Zielona Góra w kategorii „Firma przyjazna mieszkańcom 2010" za wybitny wkład gospodarczy w rozwój i promocję miasta Zielona Góra.

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu