Wyróżnienia i nagrody - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

EKOJANOSIK

W dniu 5 czerwca 2018 r. Narodowa Rada Ekologiczna przyznała Miastu Zielona Góra oraz MZK Zielona Góra tytuł EKOJANOSIK w kategorii Przedsiębiorstwo Edycji 2018.

Najwyższa Jakość Quality International 2014

W miesiącu sierpniu 2014 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał Certyfikat przyznania Godła Najwyższej Jakości Quality International 2014 w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości.

ZGRANA RODZINA

 

W dniu 23 czerwca br. otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Zielonej Góra Pana Janusza Kubickiego Certyfikat Partnera Zgranej Rodziny.

Najwyższa Jakość Quality International 2013

W miesiącu październiku 2013 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości:

  • usługi transportu osób,
  • wynajem środków transportu,
  • badania techniczne pojazdów,
  • autoserwis.

Zielona Góra bez barier 2012

2 grudnia 2012 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał wyróżnienie w konkursie urbanistycznym "Zielona Góra bez barier 2012" w kategorii "Przestrzeń Publiczna".

Przedsiębiorstwo Fair Play 2010

W 2010 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Przedsiębiorstwo Fair Play 2008

W 2008 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Przedsiębiorstwo Fair Play 2007

W 2007 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Przedsiębiorstwo Fair play 2006

W 2006 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Certyfikat WSBJ Najwyższa Jakość

22.06.2004r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze został wyróżniony "Certyfikatem Najwyższa Jakość" za europejski standard i najwyższą jakość usług transportu publicznego.

LIDER ITS 2010

W miesiącu maju 2010 roku Miasto ZIELONA GÓRA otrzymało nagrodę Lider ITS 2010 w Kategorii SAMORZĄDY za konsekwentne rozwijanie „Zintegrowanego systemu informacji pasażerskiej w czasie rzeczywistym" w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Zielonej Górze.

 

Przedsiębiorstwo Fair Play 2009

W 2009 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał od Krajowej Izby Gospodarczej certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". ...

Podziękowania Prezydenta Zielonej Góry

Dnia 26.01.2011 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał podziękowania od Prezydenta Zielonej Góry za pomoc podczas awarii instalacji gazowej na os. Śląskim, Pomorskim i w Raculce 30.11.2010 oraz w usuwaniu skutków tej awarii.

Firma przyjazna mieszkańcom 2010

W styczniu  2011 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze otrzymał wyróżnienie Prezydenta Miasta Zielona Góra w kategorii „Firma przyjazna mieszkańcom 2010" za wybitny wkład gospodarczy w rozwój i promocję miasta Zielona Góra.

Jakdojade Zielona Góra
Oferta pracy
EUROPEAN MOBILITY WEEK
Jesteś świadkiem wandalizmu?
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Znajdź nas

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Chemiczna 8
65-713 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu