Zmiany w kursowaniu autobusów od 2 września 2023 r. - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Zmiany w kursowaniu autobusów od 2 września 2023 r.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że od dnia 2 września 2023 r. wprowadza się następujące zmiany w rozkładach jazdy:

 1. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego autobusy wszystkich linii w dni robocze będą kursowały według rozkładu jazdy jak w dni nauki szkolnej.

 2. Przywrócone zostają stałe trasy linii nr 25 i 26 przez ulicę Podgórną i pl. Piłsudskiego.

 3. Autobusy linii nr 17 będą kursowały na nowej trasie, która zostaje wydłużona do osiedla Przyjaźni. Uruchomione zostają nowe przystanki na ulicy Francuskiej („Francuska”, „Francuska szkoła”, „Os. Przyjaźni”) i Kraljevskiej („Kraljevska”, „Budziszyńska”).

  Nowy przebieg linii jest następujący: DWORZEC GŁÓWNY – Bohaterów Westerplatte – al. Wojska Polskiego – Dąbrówki – Łużycka – Francuska – OS. PRZYJAŹNI – Kraljevska – Węgierska – Wyszyńskiego – Łużycka – Dąbrówki – al. Wojska Polskiego – Bohaterów Westerplatte – DWORZEC GŁÓWNY.

 4. Uruchomione zostają na okres próbny następujące kursy w dni nauki szkolnej:

  * kurs linii nr 2 z Barcikowic do Przylepu o godz. 7:00 oraz z pętli przy ulicy Naftowej do Barcikowic o godz. 15:06,
  * kurs linii nr 9 z Jarogniewic do Os. Czarkowo o godz. 7:10.

 5. Trasa linii nr 9 zostaje zmodyfikowana – autobusy pomiędzy Rondem PCK a ulicą Batorego będą kursowały ulicą Zjednoczenia, Objazdową i Jana z Kolna.
wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu