Skierowanie linii nr 19 do pętli Os. Mazurskie - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Skierowanie linii nr 19 do pętli Os. Mazurskie

   Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że zakończona została realizacja inwestycji polegająca na budowie pętli autobusowej na os. Mazurskim wraz z dostawą i montażem stacji ładowania autobusów elektrycznych i niezbędną infrastrukturą w ramach projektu pn. „Elektryfikacja linii komunikacji miejskiej w Zielonej Górze” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

   W związku z powyższym od 1 listopada 2023 r. (środa) zmieniona zostaje trasa linii nr 19, która zostanie skierowana do nowej pętli Os. Mazurskie. Jednocześnie dotychczasowe przystanki „Os. Mazurskie” zmienią nazwę na „Augustowska”. 

   Więcej informacji o realizowanych projektach rozwoju transportu publicznego znajduje się na stronie internetowej https://www.mzk.zgora.pl/projekty/

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu