Objazd ulicy Zacisze - od 12.09.2023 r. - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Objazd ulicy Zacisze - od 12.09.2023 r.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że od dnia 12 września 2023 r. (wtorek) w związku z pracami drogowymi i wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na ulicy Zacisze i  zamkniętym fragmentem ulicy Prostej wprowadzone zostaną czasowe zmiany w kursowaniu autobusów:

  1. Autobusy linii nr 5 i 10 w obu kierunkach pojadą przez al. Wojska Polskiego. Nie obsłużą przystanków przy ulicy Zacisze i Prostej. Zatrzymają się na zastępczym przystanku Uniwersytet Zielonogórski – Campus B.

  2. Autobusy linii nr 12 od przystanku Zjednoczenia w obu kierunkach pojadą przez Rondo PCK i al. Wojska Polskiego dojadą do pętli przy ul. Wyczółkowskiego. Nie obsłużą przystanków przy ulicy Działkowej i Zacisze. Zatrzymają się na zastępczych przystankach: Rondo PCK, Wojska Polskiego i Uniwersytet Zielonogórski – Campus B.

  3. Autobusy linii nr 39 od przystanku Herberta w obu kierunkach pojadą przez Rondo PCK i al. Wojska Polskiego następnie od ulicy Wyszyńskiego pojadą swoją stała trasą. Nie obsłużą przystanków przy ulicy Działkowej i Zacisze. Zatrzymają się na zastępczych przystankach: Rondo PCK i Wojska Polskiego.

  4. Dla kursów z i do Zajezdni Chemiczna na linii nr 26 objazd prowadzi przez Rondo PCK i al. Wojska Polskiego.

  5. Kurs linii nr 17 z przystanku Agrestowa do szkoły przy ulicy Francuskiej o godz. 7:38 jest realizowany bez zmian.

Na czas objazdu zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków (dla linii 5, 10, 12, 26 i 39): Zacisze, Porzeczkowa, Agrestowa, Prosta, Kręta i Działkowa.

Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach na trasie objazdu. 

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu