Objazd ul. Kupieckiej i Batorego - od 24.04.2023 r. - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Objazd ul. Kupieckiej i Batorego - od 24.04.2023 r.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że od 17 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) od 24 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) - UWAGA! ZMIANA TERMINU w związku z pracami drogowymi na ulicy Kupieckiej i Batorego (na odcinku od ulicy Bohaterów Westerplatte do ulicy Dworcowej) wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w kursowaniu autobusów.

  1. Autobusy linii nr 12 pomiędzy przystankiem Jana z Kolna a Dworcem Głównym pojadą ulicą Dworcową.

  2. Autobusy linii nr 19, 20 i N2 pomiędzy ZS Plastycznych a Dworcem Głównym pojadą ulicą Dworcową.

  3. Autobus linii nr 29 od przystanku ZS Plastycznych do przystanku Dąbrówki zmieni trasę i pojedzie przez ulicę Herberta i Zjednoczenia i w drodze powrotnej do osiedla Czarkowo od przystanku Dworzec Główny do przystanku ZS Plastycznych przez ulicę Dworcową.

  4. Autobus linii nr 6 dwoma kursami (7:40 Dworzec Gł. – Zajezdnia Chemiczna oraz 14:09 Zajezdnia Chemiczna – Dworzec Gł.) pomiędzy przystankami ZS Plastycznych a Dworcem Gł. pojedzie ulicą Dworcową.

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków: ZUS (nr 121) na ulicy Kupieckiej oraz Batorego/Dworcowa (nr 122 i 440) na ulicy Batorego. Uruchomione zostaną przystanki zastępcze na ulicy Dworcowej przy rondzie A. Borchers (Dworcowa/Batorego) oraz przy skrzyżowaniu z ulicą Ułańską (Dworcowa/Ułańska – na żądanie).

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu