Boże Ciało - objazd - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Boże Ciało - objazd

napis Boże Ciało

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że w dniu 30.05.2024 r.  od godziny 09:30 w związku z zamknięciem ulicy Bohaterów Westerplatte i al. Wojska Polskiego  na odcinku od ul. Ułańskiej do ul. Reja autobusy komunikacji miejskiej w obu kierunkach  będą jeździły objazdem ulicami: Wandy, Zamkową, Batorego i Dworcową. Autobusy wrócą na stałe trasy po otwarciu ulicy (około godziny 12:00).

Podczas objazdu z obsługi zostają wyłączone przystanki „Centrum” w obu kierunkach oraz „Elżbietanki” i „Biblioteka Wojewódzka”.

Na trasie objazdu obowiązują wszystkie napotkane przystanki.

Ponadto informujemy, że w dniu 31 maja autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy poniedziałek – piątek w ferie i wakacje (niebieska kolumna w rozkładach jazdy).

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu