BAŚNIOWE ZATONIE - linia 92 - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

BAŚNIOWE ZATONIE - linia 92

Baśniowe Zatonie

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów od 6 stycznia 2024 roku uruchamia specjalną linię autobusową oznaczoną nr 92 dedykowaną do obsługi Parku Książęcego w Zatoniu.

Kursy tej linii będą realizowane w soboty i dni świąteczne do czasu  zakończenia pokazów iluminacji na terenie parku w Zatoniu.  Na tablicach autobusu wyświetlony będzie napis „Baśniowe Zatonie”.

Trasa linii 92:

Dworzec Główny – Chrobrego – Urząd Miasta – Piaskowa (przy Parkingu P+R Palmiarnia) – Sienkiewicza – Kożuchowska – Jędrzychowska - Jędrzychów – Zatonie Park

Autobusy linii 92 odjadą z Dworca Głównego o godzinie 15:00, 17:00 i 19:00, natomiast z przystanku Zatonie Parkowa w kierunku Dworca Głównego o godzinie 15:48, 17:48 i 19:48. Ponadto w soboty i dni świąteczne do Zatonia jest możliwość dojazdu autobusem linii 30 
z Dworca Głównego o godzinie 16:04, 18:04 i 20:14 oraz powrotu o godzinie 16:48, 18:49 i 20:51.

Szczegółowy rozkład jazdy poniżej:

ZAPRASZAMY!!!

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu