Mobilne rozkłady jazdy - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Mobilne rozkłady jazdy

Aby podróżowanie po Zielonej Górze było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze warto skorzystać z aplikacji mobilnych, które ułatwiają planowanie podróży. Dzięki nim możliwy jest dostęp do rozkładów jazdy z każdego urządzenia mobilnego. Poniżej przedstawiamy wszystkie aplikacje publikujące aktualne rozkłady jazdy:

Wyszukiwarka połączeń jakdojade.pl - nawigacja w komunikacji miejskiej to narzędzie oferujące opcję wyszukiwania połączeń "od drzwi do drzwi". Jest jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek połączeń w Polsce. Cechuje ją nowoczesny intuicyjny interfejs, posiada dokładne schematy linii i zaawansowane algorytmy wyszukiwania gwarantujące najszybszą podróż.

Szczegóły: jakdojade.pl
 
 
 

Wyszukiwarka połączeń online 

 

Wyszukiwarka połączeń rozkladzik.pl umożliwia zaplanowanie podróży pomiędzy dowolnymi dwoma punktami wybranymi z listy lub wskazanymi na mapie z uwzględnieniem ustawionych przez Pasażera parametrów – takich jak na przykład czas na przesiadkę. Rozkład jazdy dostępny jest również w formie aplikacji mobilnej mobileMPK na telefony z systemem Android oraz Java.

Szczegóły: rozkladzik.pl oraz mmpk.info

Dostępna na platformach: Android, Java.

 

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu