Strefa A+B - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Strefa A+B

Strefa biletowa A + B obowiązuje na obszarze gminy Zabór, obejmująca przejazd z Zielonej Góry do miejscowości położonych na terenie gminy i z powrotem.

  • Korzystając z e-karty z kontraktem elektronicznej portmonetki należy w momencie wejścia do pojazdu zbliżyć e-kartę do kasownika/czytnika w celu zarejestrowania przejazdu, a w momencie wyjścia należy ponownie zbliżyć e-kartę do kasownika/czytnika w celu wyrejestrowania przejazdu. UWAGA! W przypadku niezarejestrowania wyjścia z pojazdu zostanie pobrana opłata jak za jazdę do końca trasy autobusu. 
  • Korzystając z e-karty z kontraktem biletu okresowego lub uprawnieniem do bezpłatnego przejazdu należy w momencie wejścia do pojazdu zbliżyć e-kartę do kasownika/czytnika w celu zarejestrowania przejazdu.
BILET PAPIEROWY
  normalny ulgowy
jednorazowy-jednoprzejazdowy 4,40 2,20
 
ELEKTRONICZNA PORTMONETKA (BILET JEDNORAZOWY)
   normalny  ulgowy
krótki przejazd do 2 przystanków 2,00 2,00
od 3 do 8 przystanków 4,00 2,00
powyżej 8 przystanków za każdy następny przejechany przystanek 4 gr
(maks. 4,40 zł)
2 gr
(maks. 2,20 zł)
 
ELEKTRONICZNY BILET OKRESOWY
  normalny ulgowy
bez możliwości przesiadki w miejskiej strefie biletowej imienny bilet 30-dniowy 130,00 65,00
z możliwością przesiadki w miejskiej strefie biletowej w tym 45 przejazdów na liniach miejskich imienny bilet 30-dniowy 140,00 70,00
z możliwością przesiadki w miejskiej strefie biletowej w tym 90 przejazdów na liniach miejskich imienny bilet 30-dniowy 160,00 80,00
z możliwością przesiadki w miejskiej strefie biletowej bez limitu ilości przejazdów na liniach miejskich imienny bilet 30-dniowy 180,00 90,00
bilet studencki - ważny jeden semestr
(I semestr 01.10.-15.02. roku następnego, II semestr 16.02.-30.06.)
- 320,00

UWAGA: elektroniczny bilet jednorazowy (elektroniczna portmonetka) upoważnia do jednej przesiadki w miejskiej strefie biletowej w ciągu 20 minut. Przejazd odbywa się tak jakby był to przejazd jednym autobusem. Czas 20 minut liczony jest pomiędzy rejestracją wyjścia z pierwszego autobusu a rejestracją wejścia do drugiego.

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu