Kody QR - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Kody QR

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze  informuje, że w gablotach z rozkładami jazdy są umieszczone kody QR.  Z kodów QR mogą korzystać pasażerowie, którzy posiadają smartfony lub tablety z aplikacją do odczytu kodów. Po zeskanowaniu kodu umieszczonego w gablocie z rozkładami jazdy dzięki systemowi Dynamicznej Informacji Pasażerskiej na ekranie telefonu wyświetli się 10 najbliższych odjazdów w czasie rzeczywistym.

Zachęcamy do korzystania z możliwości podglądu rozkładu jazdy .

Informacje  o kursowaniu autobusów można uzyskać telefonicznie pod numerem 68 45 20 450 do 453 wew.43 w godzinach od 7.00 do 14.30  lub na stronie internetowej.

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu