Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

grafika

W dniach 16 – 22 września 2021 r. po raz kolejny obchodzić będziemy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.  Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie”. Coroczna kampania promuje zrównoważony transport miejski.

Częścią obchodów ETZT jest  Dzień bez Samochodu przypadający 22 września br. /środa/. W tym dniu wszystkie osoby, które w czasie przejazdu autobusem okażą ważny dowód rejestracyjny swojego samochodu oraz prawo jazdy a także osoba im towarzysząca będą mogły skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK.

Ponadto w sobotę 18 września br. w Zajezdni przy ul. Chemicznej odbędzie się „Dzień otwarty”. Pasażerów, pasjonatów, dzieci wraz z rodzicami i wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć MZK „od kuchni” zapraszamy bardzo serdecznie. Gwarantujemy wiele atrakcji i dobrą zabawę. Skorzystać można z dojazdu specjalnym autobusem, który odjedzie o godz. 10.00 z Dworca Głównego na Zajezdnię. Impreza potrwa do godz. 13.00 i po niej nastąpi odwiezienie Gości na Dworzec.

Zapraszamy

Jakdojade Zielona Góra
EUROPEAN MOBILITY WEEK
Jesteś świadkiem wandalizmu?
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Znajdź nas

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Chemiczna 8
65-713 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu