EUROPEJSKI TYDZIEN MOBILNOŚCI 2023 - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

EUROPEJSKI TYDZIEN MOBILNOŚCI 2023

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że w dniach 16 – 22 września 2023 r. obchodzić będziemy EUROPEJSKI TYDZIEŃ MOBILNOŚCI.

Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Oszczędzaj energię”. Coroczna kampania promuje zrównoważony transport miejski. 

Częścią obchodów ETM jest Dzień bez Samochodu, który przypada 22 września br. W tym dniu wszystkie osoby, które w czasie przejazdu autobusem okażą ważny dowód rejestracyjny swojego samochodu oraz prawo jazdy (dokument papierowy lub elektroniczny) a także osoba im towarzysząca będą mogły skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami komunikacji miejskiej.

Ponadto w sobotę 23 września br. na terenie Zajezdni przy ul. Chemicznej 8 odbędzie się  „DZIEŃ OTWARTY”. Pasażerów, pasjonatów, dzieci wraz z rodzicami i wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć MZK „od kuchni” zapraszamy bardzo serdecznie. Gwarantujemy wiele atrakcji i dobrą zabawę.  

Skorzystać będzie można z dojazdu specjalnym autobusem, który odjedzie o godz. 10.00 z Centrum Przesiadkowego na Zajezdnię. Impreza potrwa do godz. 13.00 i po niej nastąpi odwóz Gości. 

ZAPRASZAMY!!!

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu