ETM, Dzień bez samochodu, Dzień otwarty - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

ETM, Dzień bez samochodu, Dzień otwarty

plakat pokazuje motto Lepsze połączenia komunikacyjne

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że w  dniach 16 – 22 września 2022 r. obchodzić będziemy Europejski Tydzień Mobilności (poprzednio Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu). Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Lepsze połączenia”, co oznacza lepiej skomunikowanych mieszkańców oraz lepiej skomunikowane miejsca. Coroczna kampania promuje zrównoważony transport miejski.

Częścią obchodów ETM jest Dzień bez Samochodu przypadający 22 września br. /czwartek/.
W tym dniu wszystkie osoby, które w czasie przejazdu autobusem okażą ważny dowód rejestracyjny swojego samochodu oraz prawo jazdy (dokument papierowy lub elektroniczny) a także osoba im towarzysząca będą mogły skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK.

Ponadto w sobotę 17 września br. na terenie Zajezdni przy ul. Chemicznej odbędzie się „Dzień otwarty”. Pasażerów, pasjonatów, dzieci wraz z rodzicami i wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć MZK „od kuchni” zapraszamy bardzo serdecznie. Gwarantujemy wiele atrakcji i dobrą zabawę. Skorzystać można z dojazdu specjalnym autobusem, który odjedzie o godz. 10.00 z Centrum Przesiadkowego na Zajezdnię. Impreza potrwa do godz. 14.00 i po niej nastąpi odwóz Gości.

ZAPRASZAMY!!!

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Znajdź nas

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Chemiczna 8
65-713 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu