Doładowania internetowe - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Doładowania internetowe

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze informuje, że  E-kartę można doładować przez Internet. 

Aby skorzystać z tej możliwości należy w pierwszej kolejności zarejestrować swoją
e-kartę na stronie www.biletelektroniczny.mzk.zgora.pl (aktualizacja adresu www. w dniu 04.09.12) tzn.: wpisać numer e-karty, PESEL właściciela e-karty, nadać własne hasło (będzie ono wymagane przy każdorazowym logowaniu się) oraz podać adres e-mail. Na skrzynkę e-mailową wysłany zostanie link aktywacyjny, na który należy kliknąć, aby dokończyć rejestrację e-karty w serwisie www.

Po rejestracji dokonujemy na tej samej stronie logowania e-karty.

Po doładowaniu e-karty przez internet (on-line) pasażer jest zobowiązany po upływie 24 godzin od doładowania, ale nie później niż do 7 dni roboczych przy pierwszej podróży przenieść środki doładowania na ZKM.

W tym celu po wejściu do pojazdu należy na kasowniku/czytniku jednofunkcyjnym (żółto-zielonym) dwukrotnie nacisnąć przycisk „i”, następnie umieścić e-kartę w kieszeni bocznej kasownika/czytnika. Po chwili na czytniku pojawi się informacja o przeniesionej transakcji. Po wyjęciu e-karty z kieszeni należy zarejestrować przejazd zbliżając e-kartę do kasownika/czytnika. Po upływie 7 dni roboczych przeniesienia kontraktów na ZKM można dokonać w COK przy ul. Bema 5.

Wszelkie dodatkowe informacje zawarte są w Regulaminach:  Użytkowania, Doładowań on-linie oraz w zakładce „Funkcjonowanie kasownika” na stronie internetowej
www.biletelektroniczny.mzk.zgora.pl (aktualizacja adresu www. w dniu 04.09.12).

Dziękujemy

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu