Ciepły guzik - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Ciepły guzik

Plakat Ciepły guzik

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że od 1 lipca w nowych przegubowych autobusach Mercedes Conecto zostanie uruchomiona funkcja otwierania drzwi przez pasażerów, tzw. „ciepły guzik”.

Na drzwiach autobusów wyposażonych w tą funkcję zostały umieszczone piktogramy „Otwórz drzwi przyciskiem”.

Dzięki temu otwierane będą tylko te drzwi, którymi pasażerowie chcą wsiąść lub wysiąść. Przyciski otwierania drzwi aktywne są tylko na przystankach. Funkcja ta pozwoli na utrzymanie w pojazdach optymalnej temperatury – latem pozwoli na efektywne działanie klimatyzacji, natomiast zimą będzie zapobiegała nadmiernemu wychładzaniu wnętrza zdecydowanie poprawiając komfort podróży.

W pierwszych tygodniach działania kierowcy będą zwracali szczególną uwagę i w razie potrzeby otworzą drzwi. Prosimy także pasażerów, którzy widzą kogoś kto ma problemy z otwarciem drzwi przyciskiem o życzliwość i pomoc.

Informacje o kursowaniu autobusów można uzyskać pod numerem telefonu 68-45-20-450 wew. 43 w godzinach od 7.00 do 14.30 lub na stronie internetowej pod adresem www.mzk.zgora.pl

wiata przystankowa ze zbitą szybą
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu