WAKACJE 2022 - Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

WAKACJE 2022

zdjęcie plaży z morzem w tle

Miejski  Zakład  Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że od 27 czerwca do 31 sierpnia 2022 r., w związku z wakacyjną przerwą w nauce autobusy wszystkich linii w dni robocze będą kursowały według rozkładów jazdy na ferie i wakacje (niebieska kolumna na tabliczkach przystankowych).

Ponadto zostają wprowadzone następujące zmiany w ofercie przewozowej:

-  w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00 zmniejszy się ilość kursów autobusów wszystkich linii (linie priorytetowe zamiast co 20 minut będą odjeżdżały co 30 minut, natomiast linie podstawowe zamiast co 40 minut będą odjeżdżały co 60 minut).

-  linia nr 12 zostanie połączona z linią nr 29 i będzie funkcjonowała na trasie: Lechitów – Strzelecka – Sienkiewicza – Wrocławska – Pl. Piłsudskiego – Chrobrego – Dworzec Główny – Boh. Westerplatte – Kupiecka – Batorego – Energetyków – Elektronowa – Zjednoczenia – Zajezdnia Chemiczna.

Jesteś świadkiem wandalizmu?
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Znajdź nas

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Chemiczna 8
65-713 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu