Ograniczenia ilości przewożonych pasażerów - Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Ograniczenia ilości przewożonych pasażerów

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze informuje, że Władze Państwowe wprowadziły kolejne zmiany w ograniczeniach dotyczących przemieszczania się i zgromadzeń - które mają pomóc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 964)

Od 1 czerwca 2020 r. liczba pasażerów w autobusie nie będzie mogła przekraczać połowy liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących przy jednoczesnym pozostawieniu w środku transportu albo pojeździe co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych.

Od 17 października 2020 r. liczba pasażerów w autobusie nie będzie mogła przekraczać 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących przy jednoczesnym pozostawieniu w środku transportu albo pojeździe co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych.

Na bieżąco monitorujemy sytuację w autobusach i podejmujemy adekwatne działania. Tak jak do tej pory prosimy Państwa o uwagi i spostrzeżenia. Sytuacja jest trudna dla nas wszystkich, dlatego prosimy o wyrozumiałość dla wprowadzanych zmian. Pracujemy codziennie, aby każdy z Państwa czuł się w naszych autobusach bezpiecznie. Dołożymy wszelkich starań, aby w ciągu najbliższych dni możliwie najlepiej dopasować komunikację miejską do zmienionych zasad jej funkcjonowania i sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jakdojade Zielona Góra
EUROPEAN MOBILITY WEEK
Jesteś świadkiem wandalizmu?
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Znajdź nas

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze
ul. Chemiczna 8
65-713 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu