Obsługa bezpośrednia w biurach MZK - Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze
Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

Obsługa bezpośrednia w biurach MZK

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, do odwołania Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze ogranicza obsługę bezpośrednią (Punkt Sprzedaży Biletów / kasa przy ul. Chemicznej czynna jest w czwartki od 9:00 - 14:00).

Klientów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 68 45 20 450 – 453 lub poprzez pocztę elektroniczną: mzk@mzk.zgora.pl.


W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pasażerów oraz Pracowników do odwołania ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwiania spraw w biurach MZK Zielona Góra. Taka procedura ma ograniczyć możliwość zakażenia i zapewnić maksymalny możliwy poziom bezpieczeństwa, jest podyktowana również dbałością o zachowanie ciągłości pracy miejskiego przewoźnika.

Jakdojade Zielona Góra
EUROPEAN MOBILITY WEEK
Jesteś świadkiem wandalizmu?
Jesteś świadkiem wandalizmu? NIE CZEKAJ!
tel. 68 196 51
Chcesz złożyć reklamację?
Chcesz złożyć reklamację? Dzwoń lub pisz:
tel. 68 45 20 454
Zielonogórska Policja
Zielonogórska Policja i Miejski Zakład Komunikacji
Informuje! Ostrzega! Radzi!

Znajdź nas

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze
ul. Chemiczna 8
65-713 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu