Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.Zamknij

home  |   |  Biuletyn Informacji Publicznej MZK
Historia Działalność Cennik Punkty sprzedaży biletów Kary Tabor Wykaz linii autobusowych Wykaz automatów Regulamin przewozów
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Serwis Reklama
Pliki do ściągnięcia Polecamy Wyróżnienia i nagrody Galeria
Nowy rozkład jazdy 2009
Osoby niepełnosprawne Dziecko w wózku Pamiętaj, że...
Czwartek, 27 lipca 2017 r.
Rozmiar czcionki: A A A

Jesteś w: strona główna / aktualności

Rozkład jazdy MZK
Aplikacje mobilne
Interaktywna mapa
Plan Komunikacji Miejskiej


E-bilet
Wirtualny kasownik
Projekty
Zgłoszenie
Komunikacja miejska - oddechem dla miasta
POLICJA INFORMUJE! OSTRZEGA! RADZI!
Bezpieczny przystanek

Newsletter

aktualności   przetargi

Aktualności

2017-06-21
WAKACJE 2017

powiększ

 

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że  w  związku z rozpoczynającymi się wakacjami wprowadza od dnia 26 czerwca br.  następujące  zmiany
w  kursowaniu  autobusów:


 

 

1.      Zawieszone  zostają  kursy  na  szkolnych  liniach  autobusowych nr 7 i 39  oraz kurs linii 0  realizowany o godzinie 14:10  z przystanku  „Chemiczna” do  ulicy  Botanicznej.

 

2.      Autobusy linii nr 5   i  80  w  dni  robocze  w  okresie  wakacji  będą  jeździły  według rozkładu jazdy wyróżnionego na tabliczkach przystankowych kolorem żółtym, oznaczonego jako: „Poniedziałek – piątek  tylko  letnie  wakacje  szkolne”.

 

3.      Autobusy  linii  numer 9  i  44 nie będą realizowały kursów szkolnych przez ulicę  Św. Cyryla i Metodego. W okresie wakacji w dni robocze autobusy będą jeździły według rozkładu jazdy wyróżniającego na tabliczce przystankowej kolorem żółtym, oznaczonego jako: „Poniedziałek – piątek tylko letnie wakacje szkolne”.

 

4.      Autobus linii numer  9  kursem o godzinie 6:26  z  ul. Batorego zamiast do Barcikowic dojedzie do pętli w Jędrzychowie. W związku z powyższym nie będzie realizowany kurs szkolny z Barcikowic do Jędrzychowa o godzinie 7:20.

 

5.      Zawieszony na czas wakacji szkolnych kurs linii nr 7 z przystanku PKP Nowy Kisielin w kierunku ul. Wyczółkowskiego o godzinie 07:23 zostanie zastąpiony kursem linii nr 26 o godz. 07:26 w kierunku przystanku Chemiczna.

 

Informacje o kursowaniu autobusów przez całą dobę można uzyskać pod numerem telefonu  68-45-20-450 oraz dodatkowo w dni robocze  w godzinach od 7.00 do 14.30 wybierając numer wew. 43  lub na stronie internetowej pod adresem www.mzk.zgora.pl.

 

                            ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
powrót»

© 2017. All rights reserved.   |   Mapa serwisu  |  Stronę odwiedzono 2396 razy